$ USERNAM E $ | RSS            
  
Главная Мой профиль Выход Вход                                                                                                                                                                                                 

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 86
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Поради для батьків

.

 

  Шкода від мобільних телефонів. Вплив стільникового (мобільного) телефону на здоров'я. Хвороби від мобільних телефонів. Як зменшити шкідливий вплив телефонів

  Суперечки на цю тему йдуть вже не один рік: небезпечні для здоров'я мобільні телефони? Проводяться дослідження, публікуються результати експериментів, висуваються і спростовуються припущення. Користувачів стільникового зв'язку хвилює це питання, однак скільки-небудь зрозумілої відповіді на нього поки не дав ніхто: ні науковці, ні офіційна медицина, ні виробники стільникових телефонів. Одні фахівці кажуть, що стільниковий телефон небезпечний не більше, ніж будь-які побутові прилади, а інші вважають його однією з причин багатьох серйозних захворювань.
Як розібратися в цьому, не володіючи спеціальними знаннями і не маючи конкретної інформації? За останні 7-8 років мобільний телефон став невід'ємною частиною нашого життя. Сьогодні нам уже важко уявити, як це ми раніше обходилися без такої потрібної, зручною, просто необхідною речі. Більшість людей, випадково вийшовши на вулицю без мобільника, відчувають себе як «без рук», або без важливої ​​деталі одягу - загалом, некомфортно і незатишно.
З іншого боку, стільниковий телефон є свого роду «повідцем» - адже будь-яка людина знаходиться не далі телефонної трубки, і тому «дістати» його, де б він не знаходився, не складає труднощів нікому: друзям, знайомим, родичам, колегам по роботі або начальству. Добре це чи не дуже - теж спірне питання. Тим не менш, нам все-таки ясно, що випромінювання стільникового телефону не може не робити негативного впливу на організм. Питання в іншому: наскільки це небезпечно, і як від цього захиститися?

Так, деякі представники офіційної медицини, а також провідні вчені вважають, що телефони небезпечні не тільки для дорослих, але особливо для дітей, і взагалі являють загрозу для здоров'я всього людства. Адже більшість людей розмовляють по мобільному по кілька годин на добу, причому в будь-який час доби.

Шкода стільникових (мобільних) телефонів
 Справа в тому, що наш мозок поглинає значну частину електромагнітної енергії, яку випромінює телефон для того, щоб зв'язатися з базовою станцією зв'язку. Як пояснюють фахівці в області радіобіології, мозок у цьому випадку як би виконує функцію частини антени. Подібні випромінювання раніше відчували на собі лише професіонали, що займаються спеціальною апаратурою, пристроями і радіоустаткуванням, однак і умови роботи у них були спеціальними, включаючи суворе медичне обстеження і захисне обладнання.
Що відбувається зі звичайними людьми при таких діях, і що з ними станеться у майбутньому, сказати поки ніхто не може. Проте вже сьогодні ясно, що люди, часто користуються мобільним телефоном, входять до групи ризику. І найгірше, що це стосується наших дітей. Більшості батьків не прийде в голову дозволяти дитині сидіти дуже близько від телевізора, або притулятися до працюючої мікрохвильової печі, а ось стільникові телефони вони дітям купують, причому не просто для зв'язку, а з безліччю абсолютно зайвих функцій - наприклад, іграми.
Даних про те, скільки часу на добу можна користуватися стільниковим телефоном, і в якому режимі краще це робити, у дослідників поки що немає. Пропонується дотримуватися стандартів, які в даний час не тільки є застарілими, а й взагалі розроблялися для користування іншими приладами - наприклад, телевізором або мікрохвильовою піччю.

Мобільні телефони і діти: вплив стільникового телефону на дитину
  А між тим, мозок у дитини влаштований так, що він більш сприйнятливий до випромінювання телефону, ніж у дорослої людини. Телефон діти зазвичай підносять ближче до вуха, ніж дорослі, а багато буквально притискають його до вушної раковини - адже вона у них м'яка, і дозволяє це робити. В результаті мозком дитини поглинається в кілька разів більша кількість випромінюваної телефоном енергії.
На думку багатьох фахівців, у дітей, що постійно користуються мобільниками, можуть відбуватися негативні зміни в структурі клітин головного мозку. Звідси зниження уваги, ослаблення пам'яті, порушення сну і нервозність, погіршення розумових здібностей, схильність до епілептичних реакцій і стресів.

Хвороби від мобільних телефонів
  Серед захворювань, які можуть розвинутися на цьому грунті в майбутньому, називають дуже важкі і небезпечні: хвороба Альцгеймера, різні пухлини мозку, депресії різного ступеня тяжкості, придбане недоумство, шизофренія та інші руйнівні процеси в структурі головного мозку. Особливо вірогідним стає розвиток цих захворювань, якщо діти користуються телефоном в ранньому віці, від 5 до 10 років.
Не так давно вчені Євросоюзу провели дуже серйозне дослідження, результати якого показали, що при певному рівні електромагнітного випромінювання можливі пошкодження в структурі ДНК. Експеримент тривав близько чотирьох років, проте його результати не отримали розголосу. Гіганти стільникового індустрії висунули свої аргументи, і заявили, що реальне життя далека від лабораторних умов, тому результати цього дослідження не можна вважати серйозними.
 Офіційних даних і доказів з цього приводу зараз немає, оскільки вважається, що серйозні фундаментальні дослідження поки не проводилися. Скільки часу буде тягнутися це «поки», ніхто не знає, а наші діти ростуть і отримують випромінювання кожен день, причому все більше - адже і наше життя стає все швидше і динамічніше.
Відмовитися від стільникових телефонів вже не можна, а значить, потрібно шукати компроміс, і домагатися того, щоб виробники стільникових телефонів при їх розробці враховували дані біології та медицини, щоб мобільник можна було використовувати в щадному режимі, а для дітей передбачалася технічний захист.

Як зменшити шкоду від стільникових (мобільних) телефонів
Що ж нам робити сьогодні, щоб зменшити ту шкоду, яку може принести використання стільникового телефону, і при цьому продовжувати користуватися цим приладом за потрібне?
Відомо, що найбільш сильне випромінювання ми отримуємо безпосередньо при розмові, тому навчитеся скорочувати час сеансу зв'язку до мінімуму. Зрештою, мобільний телефон призначений саме для зв'язку, а не для обміну важливою інформацією або довгих дискусій.
Рада, що багатьом може здатися смішним або дурним: якщо ви не впевнені у своєму розумі, спробуйте впливати на себе з іншого боку - матеріальної, і виберіть тарифний план подорожче. У цьому випадку вам доведеться волею-неволею навчитися скорочувати телефонні розмови, інакше вони стануть руйнівними для вашого гаманця.
Купуючи стільниковий телефон, вибирайте той, у якого мінімальний рівень випромінювання. Якщо у телефону є зовнішня антена, не варто без особливої ​​потреби додавати до неї підсилювачі. На думку деяких фахівців, телефони з вбудованою антеною, а також телефони-розкладачки, менш небезпечні для здоров'я, оскільки у них радіохвилі випромінюються в основному із задньої сторони телефону, а не на всі боки, як у апаратів з зовнішньою антеною. Швидше за все, в цьому є сенс...
Обсяг випромінювання зменшується також при використанні гарнітури. Телефон в цьому випадку краще тримати в кишені верхнього одягу або сумці, але не в кишені брюк (близько до репродуктивним органам) або на ремінці, надягнутому на шию. Якщо ви часто їздите в автомобілі, то встановіть зовнішню антену - так ви зменшите опромінення і поліпшите зв'язок.
Намагайтеся не вести телефонні розмови в тих місцях, де важко встановити зв'язок. Намагаючись знайти базову станцію, телефон буде збільшувати потужність сигналу, боротися з перешкодами, і ваш мозок отримає в кілька разів більше випромінювання, ніж в місцях з стійким прийомом. Максимальним випромінювання буває саме при встановленні зв'язку, тому не тримайте трубку близько до вуха, поки випромінювана потужність не зменшиться - хоча б перші 5-10 секунд.
Обмежте до мінімуму використання мобільного телефону маленькими дітьми, а краще взагалі не давайте їм стільникові телефони. Діти 5-8 років все одно знаходяться переважно під вашим контролем, і навіть старшу дитину краще зайвий раз проконтролювати особисто, ніж піддавати його здоров'я і розвиток небезпеки.
Мозок дитини активно росте і розвивається, вбираючи всі впливи навколишнього середовища, а його черепна коробка набагато тонше, ніж у дорослої людини. Звичайно, якщо телефон використовується дитиною декілька хвилин в день, для того, щоб домовитися про зустріч з друзями, то це навряд чи можна вважати приводом для занепокоєння.
У нічний час стільниковий телефон слід вимикати, якщо, звичайно, ви не є людиною певної професії, і не чекаєте важливих дзвінків саме ночами. Стільниковий телефон, працюючи вночі в режимі очікування, здатний порушувати фази сну. Якщо ви користуєтесь ним як будильником, то перевірте функції - сьогодні у більшості телефонів будильник спрацьовує, навіть якщо апарат вимкнений.
Який телефон купувати, щоб забезпечити собі максимальну безпеку? Найбезпечнішими вважаються телефони GSM стандарту, тому для особистого користування це - оптимальний варіант. До того ж сучасні виробники все більше розуміють, що випускати безпечні телефони вигідніше, і розробляють нові моделі, випромінювання яких надає все менше впливу на наш організм. Не варто відмовлятися від стільникових телефонів зовсім, а слід правильно їх вибирати і розумно ними користуватися.


Джерело: inmoment.ru
 
 
 

 

 

 

 

                                               

 

                                    ВІДПОЧИНОК ДІТЕЙ ПІД ЧАС ЛІТНІХ КАНІКУЛ

  Кожного рзу із закінченням навчального року батьки стикаються з питанням про дитяче дозвілля під час літніх канікулів. Це доволі довгий час, адже зайняти дитину корисною та цікавою справою аж на три місяці не завжди виходить.

  Навчання закінчилось, тому мами і татусі повинні взяти на себе не тільки виховний, а й освітній обов’язок стосовно своєї дитини. Відпочинок для дітей влітку можна різноманітити в кілька способів:

1. Відпочинок з батьками. Батьки повинні спланувати дозвілля малечі, влаштувавши щоденні походи до розважальних центрів, спортивних заходів, цирку, театрів, кінотеатрів і таке інше. Для цього можна скласти план-графік, ураховуючи наявність відповідних пропускних квитків та вільного часу у батьків. Щотижня необхідно здійснювати оздоровчі поїздки за місто, на дачу, в туристичний міні-похід або на пікнік до водоймища. Обов’язково долучати дитину до зборів та надавати право голосу при виборі місця відпочинку. Кілька разів на тиждень грати з дитиною в рухливі ігри: теніс, футбол, катання на роликових ковзанах або велосипеді. Цей не малий список має завершити поїздка з батьками у відпустку до моря, океану або мандрівка до іншої країни.

2. Відпочинок з батьками батьків. Цей варіант ідеально підійде для сімей, у яких є родичі, що проживають у селі. Зазвичай діти дуже полюбляють відпочивати у бабусі з дідусем у селі. Там вони все літо дихають свіжим чистим повітрям, їдять свіжу корисну їжу, грають із своїми однолітками, навчаються спілкуватися з худобою та працювати на землі. Відправляючи дитину у село не слід забувати про заходи безпеки. Батьки повинні проінструктувати малечу щодо можливих казусів та забезпечити необхідними ліками і засобами безпеки.

3. Спеціалізований табір. Програми оздоровчих таборів, як в Україні, так і в інших країнах, дуже різноманітні, тому дитині буде легко обрати свій. Отож, якщо ваша дитина проявляє схильність до кулінарії, туристичного чи будь-якого іншого виду спорту, до музики чи танців, то відпочинок в дитячому таборі буде не лише корисним, а й цікавим. Крім того, у таборі діти отримають нові навики, нових друзів із різних кутків країни чи світу. Батьки можуть не турбуватись щодо безпеки дитини завдяки наявності у таборі виховного та медичного персоналу, охорони та системі безпеки. Можна вибрати табір, який знаходиться біля моря або в горах. Активний відпочинок гарантовано.

Всі ці поради побудовані на одному принципі. Влітку діти повинні часто бути на свіжому повітрі, добре харчуватись, отримувати вітаміни, набратись нового досвіду та вражень.

Організовуючи дитяче дозвілля влітку треба пам’ятати і про навчання в школі, ліцеї чи гімназії. Зазвичай вчителі надають учням перелік літератури рекомендованої до прочитання влітку. Батьки зроблять велику послугу, якщо будуть нагадувати дітям про цей список. А також можна займатись повторенням пройденого матеріалу, адже за три місяці в голові інформація про навчання витиснеться та заповниться незабутніми яскравими літніми враженнями.

Господиня © All Rights Reserved.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ ГРИБНИКІВ

Симптоми грибного отруєння різні:

1. Характерні ознаки отруєння - нудота, блювота, біль у животі, розлад шлунку, підвищення температури тіла - з'являються через 30-60 хвилин після вживання неякісних страв зі сироїжок, недоварених осінніх опеньків, сатанинських грибів, несправжніх дощовиків. Такі отруєння здебільшого не призводять до летальності, однак можуть мати серйозні наслідки для системи травлення, тому легковажити не можна.

2. Симптоми отруєння - галюцинації, розлад або втрата свідомості, порушення дихання та серцевої діяльності - з'являються через пів-дві години після вживання червоних мухоморів, волоконниць, отруйні речовини яких вражають нервову систему. Людина захлинатиметься від нападів сміху і потерпатиме від галюцинацій. Може навіть знепритомніти. Якщо постраждалому не надати медичну допомогу у перші години, то врятувати його життя складно.

3. Найбільш отруйними є токсини блідої поганки, мухоморів білого і смердючого, сморжів і деяких інших грибів. Підступність їх у тому, що отрута, потрапивши до шлунку, протягом тривалого часу (до 3-ох діб) може не викликати жодних симптомів. Ознаки отруєння можуть проявитися лише тоді, коли у шлунку не залишиться жодного сліду від грибів, а людина вже й забуде, що їх їла. Запаморочення, нудота, сильна спрага, судоми, посиніння губ, нігтів, похолодіння рук та ніг - все це виникає, коли отруйні речовини досягнуть мозку.

 

ПЕРША ДОПОМОГА ПРИ ОТРУЄННІ ГРИБАМИ

1. Викличте "Швидку медичну допомогу".

2. Одночасно, не очікуючи її прибуття, негайно промийте шлунок: випийте 5-6 склянок кип'яченої води або блідо-рожевого розчину марганцівки; нажміть пальцями на корінь язика, щоб викликати блювоту; прийміть активоване вугілля (4-5 пігулок), коли промивні води стануть чистими.

3. Після надання первинної допомоги: дайте випити потерпілому міцний чай, каву, або злегка підсолену воду, відновіть тим самим водно-сольовий баланс; покладіть на живіт і до ніг потерпілого грілки для полегшення його стану.

4. З'ясуйте, хто вживав разом із постраждалим гриби, проведіть профілактичні заходи.

 

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

Вживати будь-які ліки та їжу, а надто ж алкогольні напої, молоко, (це може прискорити всмоктування токсинів грибів у кишечнику), займатися будь-якими іншими видами самолікування.

 

 

 

 

 

 

 

Більшість батьків замислюються,чи правильно вони себе поводять з дитиною. Однією з проблем, що найбільше хвилює батьків є питання поведінки. Ми пропонуємо Вам скористатися нашими порадами.

Висловлюйте свої бажання позитивно.Говоріть дітям,чого Ви від них очікуєте, замість того,чого НЕ бажаєте.

Подавайте дітям приклад поведінки. Дітивчаться, наслідуючи поведінку дорослих. Тожне слід забувати,що Ваша поведінка - це приклад для наслідування.

Висувайте реальні вимоги. Завждипотрібно запитувати себе,чи відповідають Ваші вимоги віку дитини,ситуації, в якій вона опинилась.

Не надавайте занадто великого значення заохоченням та покаранням. В міру дорослішання дитини міри заохочення та покарання стають менш результативними. Пояснюйте причину, яка впливає на Ваше рішення. Прагніть до компромісу у спілкуванні зі старшими дітьми, а з меншими - використовуйте тактику переключення уваги.

Факти,що можуть Вас здивувати...

Діти часто не розуміють, чому їх покарано. Дослідження доводять, щовимоги дорослих часто видаються дітям незрозумілими.

Допомагайте дітям вести себе краще,даючи їм вибір. Не сперечайтесь з дітьми про справи,які не мають великого значення. Дозвольте дитині проявляти власну ініціативу у певних справах.

Це попередить прояви образи та непокори з боку дитини. Вона не дорікатиме, що Ви її постійно контролюєте.

Діти мають право на позитивне ставлення до себе. Уряд України зобов'язався дотримуватись принципів Конвенції Організації Об'єднаних Націй з прав дитини. В ній оголошено,що діти мають права, одним з яких є право на захист від будь-яких проявів фізичного чи психічного насильства чи навмисного насильства.

Десять кроків, щоб стати кращими батьками..

1.Любов є найважливішою потребою усіх дітей і однією з передумов позитивної поведінки людини. Батьківська любов допомагає дитині формувати впевненість у собі, викликає почуття власної гідності.

2. Прислухайтесь до того, що говорить Ваша дитина.Завжди цікавтесь її справами.

3. Намагайтесь побачити світ очима вашої дитини і зрозуміти її почуття. Намагайтеся не забувати себе у шкільному віці, пригадайте свої почуття у цьому віці.

4. Хваліть і заохочуйте дитину. Сподівайтеся,що дитина поводитиметься добре, й заохочуйте докладувати зусиль для цього.

5. Сміх допомагає розрядити напружену ситуацію. Вмійте побачити яскраві моменти. Часто занадта серйозність батьків не дає їм змоги відчути радість батьківства в повній мірі.

6.Всі взаємостосунки,включаючи і ті,що будуються на любові та довірі,потребують певних обмежень. Батькі самі повинні визначити ці обмеження.

7. Поважайте дитину так,як би поважали дорослого. Дозвольте дитині приймати участь у прийнятті рішень, особливо тих, що стосуються її. Не забувайте вибачатися перед дитиною,якщо вчинили щось неправильно.

8.У кожній сім'ї є свої правила. Будьте послідовними у їх виконанні та дотриманні. Слід зауважити, що правила не повинні стосуватися лише дитини,а всієї родини. Дитину може ввести в оману,якщо правила одного дня виконуються, а іншого - ні.

9.Плануйте розпорядок дня дитини. За законом розвитку людини, менші діти почувають себе більш зручно,комфортно та безпечно, коли в них є певний розпорядок дня,який чітко дотримується та виконується.

10.Не забувайте про власні потреби! Коли батьківство починає надто нагадувати важку працю,і Ви відчуваєте,що Вам бракує терпіння,приділіть трохи часу ЛИШЕ собі. Робіть те, що приносить Вам задоволення.

Поради батькам першокласників

1. Вранці піднімайте дитину спокійно. Не згадуйте їй вчорашні прорахунки чи невдачі.

2.Відправляючи дитину в школу, побажайте їй успіху, скажіть кілька лагідних слів.

3. Забудьте фразу: "Що ти сьогодні отримав?". Зустрічайте дитину спокійно, не сипте на неї відразу тисячу питань,дайте їй відпочити (згадайте себе після важкого робочого дня), коли дитина збуджена і хоче чимось з Вами поділитися, не відмовляйте їй у цьому.

4. Не можна виконувати домашнє завдання без перерви. Через кожні 15-20 хвилин робіть дитині перерву 10-15 хвилин.

5.Протягом дня знайдіть півгодини для спілкування з дитиною.

6.Під час виконання домашнього завдання не стійте над дитиною, дайте їй можливість самостійно працювати.

7. При спілкуванні з дитиною Вам слід уникати виразу:"Якщо будеш добре вчитися,то..".

Стаття 60. Права батьків

Батьки або особи,які їхзамінюють мають право:

  • вибирати заклад освіти для неповнолітніх дітей;
  • обирати і бути обраним до органів громадського самоврядування в закладах освіти;
  • звертатися до органів державного управління освітою з питань навчання та виховання дітей.

Джерело: інтернет джерела.

>

Господар сайту
Вхід на сайт
Пошук
Доброго часу доби
календар подій
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Корисні посилання

Освітній проект «На Урок»

«Методичний портал»


Copyright MyCorp © 2024