Життя не стоїть на місці, а невгамовно крокує вперед, змінюючи все на своєму шляху. Іноді кожен з нас потребує чиєїсь допомоги, гарної поради, чи доброго слова. Людина, що поважає себе, завжди буде дбати про свій інтелектуальний розвиток. Ну а для цього треба уміти знаходити потрібну інформацію. Саме це завдання буде намагатися вам допомогти вирішити мій сайт «Капітошка », який орієнтований на освітні потреби вчителів, дітей та їх батьків, а також всіх небайдужих до свого освітнього рівня.
Я віддаю перевагу українськомовним матеріалам тому, що українська мова – це наша рідна, солов’їна, милозвучна мова. І тому кожен з нас повинен спілкуватися нею, удосконалювати та захищати її.
Чому я обрала професію вчителя?
Чому я стала вчителем?
Та відповідь проста:
Про це вам повідомить
Розповідь моя.
Одного разу вранці
Бог діток наділяв:
- Тобі ось бути лікарем,
- Тобі варити сталь.
А дівчинці маленькій
«Учителем» - сказав.
- Та я не справлюсь, Господи, -
Сказало те маля, -
Там треба знати точності,
Усе від А до Я
- Ступай, дівчисько, сміло
На Землю правіків,
Учися з миром щиро,
Шануй своїх батьків
І так – тепер я вчитель,
І з Божої руки,
Як каже Повелитель,
Підкоряю стежки.
Іду я крок за кроком,
Навчаюся щодня,
Підвищую майстерність,
Знання дарую я.
Учитель – це наша совість,
Взірець у житті єдиний,
без нього життєва повість
Не пишеться у людини.
Віолета Дворецькі
У кожної людини є заповітна мрія – бути щасливою. Але щастя у кожного своє. Я щаслива, бо обрала професію, що приносить мені задоволення, а людям користь. Це професія вчитель початкових класів.
Ця робота забирає багато сил та життєвої енергії. Інколи дивуєшся – звідки беруться сили, щоб бути одночасно і вихователем, і педагогом, артистом, скульптором, батьком та матір’ю для своїх учнів? Особливо, коли ці діти навчаються в школі- інтернаті.
Дуже точно і влучно про вчителя написав відомий письменник С.Л. Соловейчик: «Він артист, але його слухачі та глядачі не аплодують йому. Він скульптор, але його праці ніхто не бачить. Він - лікар, але його пацієнти рідко дякують йому за лікування та далеко не завжди хочуть лікуватися. Де ж йому взяти сили для щоденного натхнення? Тільки в самому собі, тільки у свідомості величі своєї справи ». Отже, професія вчителя - це і труд, і покликання.